سوالات متداول

چگونه می‌توانم در چاپ خاتم الانبیاء سفارشم را ثبت کنم؟

شما می‌توانید در هرلحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان بر روی وبسایت چاپ خاتم الانبیاء را انتخاب کرده و فرآیند سفارش آن را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان فروش ما  در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که در زمان ثبت سفارش چاپ محصولتان می‌توانید همزمان فایل طراحی خود را برای ما ارسال کرده تا متخصصان فایل چک ما آن را مطابق با استانداردهای چاپی، مورد بررسی و تصحیح قرار دهند. همچنین در صورتی که پیش از چاپ نیاز به طراحی محصولتان داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات طراحی ما و گرافیست‌های حرفه‌‌ای چاپ خاتم الانبیاء استفاده نمایید.

در صورت نداشتن فایل طراحی چگونه می‌توانم از خدمات طراحی چاپ خاتم الانبیاء استفاده کنم؟

اگر پیش از چاپ محصولتان نیاز به طراحی آن دارید می‌توانید یکی از خدمات زیر را انتخاب نمایید:

1- از ابزار طراحی آنلاین ما بر روی وب‌سایت چاپ خاتم الانبیاء استفاده کنید.
2- در زمان ثبت سفارش محصول چاپی خود به صورت آنلاین، گزینه سفارش طراحی به طراحان چاپ خاتم الانبیاء را نیز انتخاب کنید تا درخواست شما به دست طراحان ما برسد.

شرایط گارانتی در چاپ خاتم الانبیاء به چه صورت است؟

 

چاپ خاتم الانبیاء برای جلب رضایت و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز برای تمامی محصولات خود ضمانت پس از خرید ارائه می‌دهد. از این رو در صورت وجود مشکل در محصول دریافتی، می‌توانید با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و نارضایتی خود را اعلام فرمایید. چنانچه مشکل مطرح شده مشمول قوانین گارانتی چاپ خاتم الانبیاء باشد و توسط متخصصان این مجموعه تایید گردد می‌توانید محصول معیوب را مرجوع نموده تا راه‌کارهایی توسط این سازمان به شما اعلام گردد.

توجه داشته باشید که حداکثر زمان استفاده از گارانتی متناسب با محصول و مشکل موجود، از لحظه تحویل محصول به شما به مدت 2 الی ۱۰ روز کاری خواهد بود.
جهت مشاهده موارد اعمال گارانتی و جزئیات بازه زمانی هر یک به صفحه گارانتی سفارشات مراجعه نمایید.

چگونه فایل خود را ارسال نماییم ؟

جهت ارسال طرح انواع سفارشات چاپی با مراجعه به قسمت نحوه ارسال اینترنتی سفارشات با استفاده از ایمیل های موجود در آن قسمت فایل خود را ارسال نمایید.

لطفا جهت ارسال کارت ویزیت و یا فرم های شیت عمومی، حتما فایل ارسالی را به نام خود جنس سفارش نامگذاری نمایید و 1 رو بودن و یا دورو بودن آن را نیز مشخص نموده و علاوه بر آن به صورت 1-1 و 2-1 مشخص نمایید. (لطفا به مثال زیر توجه فرمایید)

به عنوان مثال کارت 2 رو با روکش سلفون مات را به صورت ((سلفون مات 2 رو 1-1) و (سلفون مات 2 رو 2-1)) مشخص نمایید.

مشخصات فایل ارسالی چگونه باشد ؟

فایل ارسالی باید بصورت فرمت های عکس jpg,gif,bmp,jpeg باشد.

اگر تعداد فایل های شما زیاد می باشد می توانید آنها را بصورت فشرده با فرمت های Zip و Rar تبدیل کنید و بعد ارسال نمایید.

اگر از حالت فشرده استفاده نمیکنید و تعداد فایل شما نیز بیش از یک عدد می باشد می توانید فایل های خود را بصورت جداگانه در چند ایمیل ارسال نمایید.

نکات قابل توجه در طراحی ؟
 
  1. سایز استاندارد کارت ویزیت 8.5×4.8 و کارت های لمینت مات و براق 9×6 می باشد.
  2. رزولیشن با Dpi آن باید 300 باشد.
  3. کلیه نوشته های ریز حتما باید تک رنگ باید.
  4. فرمت رنگی را حتما CMYK تعریف کنید.
  5. فایل هایی را که در نرم افزار فتوشاپ طراحی نموده اید به صورت 8bit ذخیره نمایید.
  6. حداقل 3 میلیمتر از هر طرف در کارت های معمولی و 5 میلیمتر در کارت های لمینت مات، براق و تراکت ها به عنوان فاصله برش لحاظ نمایید.

یک ایمیل بفرستید
    توجه :

    این فرم برای پیشنمایش است و جوابی دریافت نخواهید کرد!!!